Вклонімось низько Кобзарю!

1551686759_pskgppxwd2jbxjaxh1on.r695x430

З нагоди 205 річниці з дня народження генія українського народу Т.Г. Шевченка  учні спеціалізованої школи «Інтелект» провели літературний флешмоб, де звучало величне слово Кобзаря, виконували інсценівки із його творів, проводили квести на знання творчості великого поета та складали його мозаїчний портрет.
А на завершення діти відвідали музей-садибу, де мешкав поет, відчули атмосферу того далекого часу та пройнялися духом генія, який просив пам’ятати  про нього в сім’ї вольній, новій.
Тож пам’ятаємо, Тарасе, та низько кланяємося!

Fotor_155241177804380