Вклонімось низько Кобзарю!

1551686759_pskgppxwd2jbxjaxh1on.r695x430

З нагоди 205 річниці з дня народження генія українського народу Т.Г. Шевченка  учні спеціалізованої школи «Інтелект» провели літературний флешмоб, де звучало величне слово Кобзаря, виконували інсценівки із його творів, проводили квести на знання творчості великого поета та складали його мозаїчний портрет.
А на завершення діти відвідали музей-садибу, де мешкав поет, відчули атмосферу того далекого часу та пройнялися духом генія, який просив пам’ятати  про нього в сім’ї вольній, новій.
Тож пам’ятаємо, Тарасе, та низько кланяємося!

Fotor_155241177804380

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.