Виховання через театр

510E765C-9CF0-4696-92AF-78339A9C8472

28.11 учні 2-3 класів спеціалізованої школи “Інтелект” відвідали Театр Юного Глядача.
Понурившись у чарівну атмосферу казкового дійства, учні відчули велич і неповторність акторської гри та пройнялись високими почуттями любові до ближнього та всього живого.
Вистава “Ноєв Ковчег” вразила наших маленьких поціновувачів прекрасного глибоким та чуттєвим змістом, викликала море позитивних емоцій, змусила співпереживати та мріяти разом з головними героями, допомогла кожній дитині усвідомити можливі труднощі в прийнятті важливих рішень.

Похід до театру – це ще одна сходинка назустріч поставленій меті – розвитку високоморальної та духовнобагатої особистості!

42DA0DA1-4E38-4770-89C6-96C1E81BBFB6