Вивчаємо німецьку цікаво!

3D9E4B76-B35C-42CB-ABC2-CF2787B70AEC

Нiмеччина зовсiм близько…
Потрапити до справжнього музею німецької культури, поспілкуватися з етнічними німцями та відчути колорит справжнього німецького свята мали учні школи “Інтелект”, відвідавши центр німецької культури”Widerstrahl”.

Сьогодні це не лише місце зустрічі етнічних німців,але й авторитетний культурно-освітній центр. У теплій дружній атмосфері німецької родини були проведені цікаві конкурси та вікторини. Кожному були знайомі такі відомі особистості як І. С. Бах, Л. В. Бетховен, І. В. Гете. Крім того, перед учнями були представлені можливості навчання у вищих навчальних закладах Німеччини та Австрії, отримання міжнародних сертифікатів та можливість вдосконалити знання німецької мови у розмовному клубі “Август”.

Отже, інтелектуальне партнерство школи та центру “Widerstrahl” налагоджено!

09C4A365-6AC7-4AD1-A7B7-027A6390468C   D46582FA-D9B3-4FA3-B55C-3FC0F7F5CAB2