Андріївські вечорниці у школі “Інтелект “

EAC9E58C-C112-4E88-A6BD-35812DFB0A05

13 грудня учні школи “Інтелект “, зберігаючи українські народні традиції та обряди, відмічали свято Андрія, чи як його ще називають, свято Калити.

Це свято захопило дітей веселими народними іграми, запальними танцями та піснями. Були проведені цікаві ігри, розваги, вікторини.
 Діти витанцьовували коцюбу, ворожили, кусали калиту, веселилися, як це було колись на вечорницях.
 На всіх учнях «цвіли» вишиванки, а на головах у дівчаток були барвисті віночки. А потім уся шкільна родина смакувала вареники із різними начинками та насолоджувалася смачною калитою!

Свято пройшло на “ура! ”

Усіх зі святом!