Андріївські вечорниці у школі “Інтелект “

EAC9E58C-C112-4E88-A6BD-35812DFB0A05

13 грудня учні школи “Інтелект “, зберігаючи українські народні традиції та обряди, відмічали свято Андрія, чи як його ще називають, свято Калити.

Це свято захопило дітей веселими народними іграми, запальними танцями та піснями. Були проведені цікаві ігри, розваги, вікторини.
 Діти витанцьовували коцюбу, ворожили, кусали калиту, веселилися, як це було колись на вечорницях. 
 На всіх учнях «цвіли» вишиванки, а на головах у дівчаток були барвисті віночки. А потім уся шкільна родина смакувала вареники із різними начинками та насолоджувалася смачною калитою!

Свято пройшло на “ура! ”

Усіх зі святом!

0130ED95-AE47-41BA-86D5-B080F79B82B2

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.