Англійський проект та музика

97B2D631-8A31-4CBB-A998-E98EFA51B069

Англійський проект та музика
20 лютого в рамках довготривалого навчально-пізнавального проекту «English-speaking countries Ameriсa» для учнів початкової школи відбулася цікава зустріч з артистами Української Національної філармонії, які виконали музичний дитячий твір за мотивами американського письменника Марка Твена «Пригоди Гельберрі Фінна».
Цьому заходу передувало самостійне читання цього дитячого невмирущого твору та його обговорення у класі. Через це дітям була зрозуміла фабула музичного твору.
Даний захід допоміг дітям глибше зануритися в навчальний проект, і вивчаючи англійську мову, познайомитися з дитячою літературою Америки, при цьому зануритися ще й у світ класичної музики.
Таке поєднання навчально-пізнавальної діяльності учнів нашої школи не тільки спонукає дітей до вивчення англійської мови, не тільки формує мотивацію до навчання, але і розвиває емоційний інтелект, різні компетенції та робить їх духовно багатими.

640575C2-1332-4BBF-9A81-B0439A622E90   B86D718F-56D6-4C07-B31B-C93CEF34AFDE