Державне визнання школи «Інтелект»!

Школа  «Інтелект» – освітній trendsetter в Україні!

28.10.2016 відбулася грандіозна подія на терені української освіти.

Інститут педагогіки Національної Академії педагогічних наук України святкував свій ювілей з нагоди 90-річчя.

Уся педагогічна українська спільнота переживала палке відчуття причетності до духовного, інтелектуального та наукового будівництва нашої держави.

Визначним і знаменним був цей день і для нашої школи. Адже наша школа, як один із найкращих інноваційних навчальних закладів України, отримав від інституту педагогіки  НАПН України диплом за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес.

А ще –  наш заклад, нашу школу «Інтелект», як найкращу школу України, було внесено до літопису сучасної освіти і науки України (Альманах про історію та звершення національної освіти).

Пишаємося нашими інноваційними досягненнями та педагогічними перемогами!