День Державного Герба України

🇺🇦 Сьогодні українці святкують особливе свято — День Державного Герба України!

💛💙Саме 19 лютого 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного Герба України.

Тризуб має довгу історію. Він з’явився ще за часів Рюриковичів, а в період УНР став гербом, як символом соборності земель України. Український тризуб в XX столітті уособлював боротьбу наших співвітчизників за незалежність. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.
💛💙Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською державою сьогодні!
💛💙Учні школи “Інтелект” також долучились до відзначення Дня Державного герба України.
🔰Прослухали історію виникнення та становлення державного герба;
🔰Дізнались , чиїм родовим знаком був тризуб, знаком якого князя був нині діючий герб;
🔰Коли Українська Центральна Рада прийняла тризуб за офіційний герб УНР;
🔰Та зробили чудовий геральдичний плакат співпраці.