Дух, душа, духовність

Сьогодні у рамках Тижня духовності в школі “Інтелект” пройшов захід “Біблія – священна книга”. Що таке душа? Чи може людина прожити без гріхів? Біблія дає відповіді на багато запитань, вона є “конституцією” для душі. 10 Заповідей Божий, суд Соломона, повчальна історія Каїна і Авеля, Ісаія, глава 35… А ще шлях Господа на Голгофу… Учні ділилися своїми думками про Святе Письмо. Бог і молодь. Як знайти правильний шлях? І як висновок прозвучали слова: “ Про душу піклуємося щоденно, а не час від часу”.
Досить переконливими були наші колеги Олена Петрівна та Станіслав Ешмуратович сьогодні . Діти дуже емоційно сприймали все, що вони розповідали їм. Станіслав Ешмуратович, зокрема зупинився на тому, що XXl сторіччя буде часом розвитку та реалізації духовного потенціалу людства, інтелектуальної обізнаності. Звернення до духовності є життєво необхідним і ця необхідність з кожним роком усвідомлюється все ясніше. Вчитель математики досить по – філософськи пояснив своїм вихованцям ,як важливо пізнати себе, своє буття , щоб довідатись про своє існування через знаходження його смислу.” Духовне не можна зрозуміти , його можна тільки пережити ” Г.Сковорода.